Порошенко підписав закон про середньострокове бюджетне планування

Закон спрямований на вдосконалення бюджетного планування

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що передбачає запровадження середньострокового бюджетного планування. Про це свідчать дані офіційного порталу Верховної Ради України. Так, згідно з пояснювальною запискою до документа, закон спрямований на запровадження бюджетного планування на більш тривалий період, ніж 1 рік.

 

Ukrainian presidential candidate Petro Poroshenko gestures, during a press conference, in Kiev, Ukraine, Monday, May 26, 2014. The leader of the Ukrainian presidential race, Pyotr Poroshenko, does not intend to stop the use of force in the southeast of the country. He made this statement at a news conference on Monday. (AP Photo/Efrem Lukatsky)

Закон покликаний уточнити прогноз державного бюджету України на 2018 і 2019 роки та спрямований на розробку проекту “Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки з урахуванням реалістичних макропоказників і підвищення надійності бюджетних показників на середньострокову перспективу”.

Так, зокрема, документом пропонується встановити, що Міністерство фінансів України подає зазначені проекти актів на розгляд в Кабінет міністрів України до 1 червня 2017 року, які Кабінет міністрів України розглядає та затверджує у двотижневий строк з дня їх подання. Нагадаємо, Верховна Рада зобов’язала Мінфін подати в Кабінет міністрів прогноз держбюджету на 2018-2019 до червня.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...