Путіна здають свої: заступник міністра оборони РФ виявився пов’язаним із США. Гучний скандал

Стало відомо, що у заступника міністра оборони Росії Олексія Криворучка є дві дочки, одна з них має громадянство США, а друга має право на його отримання.

Стало відомо, що дочки заступника міністра оборони РФ Олексія Криворучка виявилися громадянками США, а у самого Криворучка є квартира в США вартістю кілька мільйонів доларів.

Про це йдеться у розслідуванні “Навальний LIVE”.

Так, як заступник міністра оборони Криворучко займається всіма закупівлями озброєння, без його згоди неможливо укласти жодної комерційної угоди, через неї проходить трильйони рублів, йдеться в розслідуванні команди Олексія Навального.

Відомо, що до призначення 2018 року Олексія Криворучка заступником міністра оборони Сергія Шойгу він був цивільним. На той момент він був основним власником збройового концерну “Калашников” та генеральним директором “Аероекспресу”.

Таким чином вийшло, що два з половиною роки Криворучко поєднував високу посаду в Міноборони та володіння “Калашниковим”, тобто закуповував сам у себе стрілецьку зброю, авіаційні ракети, засоби ППО та армійську спецтехніку.

Проте півтора роки тому, за даними команди Навального, Криворучко передав свої акції у концерні “Калашников” іншій людині – колишньому заступнику міністра транспорту Алану Лушникову.

Що ж до його зв’язків із США, то в цій країні Олексій Криворучко не просто звичайний турист. Так, за шість років до свого призначення Криворучко побував у США 26 разів, переважно він відвідував Майамі. Відомо, що у 2011 році він там навіть відкрив фірму, на яку записав квартиру площею 255 квадратних метрів та вартістю кілька мільйонів доларів.

При цьому 4 серпня 2012 року в Майамі у Криворучка та його дружини Катерини Торопової народилася донька Софія, яка отримала американський паспорт. А 23 вересня 2016 року в Олексія та Катерини у США народилася ще одна дочка, Ганна, яка також отримала право на американське громадянство.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...