Росіяни все ж таки знайшли, де в Україні ховається Бандера. Пропонують ударити ракетами

Росіяни все ж таки знайшли, де в Україні ховається Бандера. Пропонують ударити ракетами

Бандеру хотіли “вбити” ракетою. У Львівській області СБУ заарештувала любителів “російського світу”.

Ні для кого не секрет, що ім’я Степана Бандери чи слово “бандерівці” зараз дуже часто звучить із вуст російських пропагандистів. Більше того, лідера українських націоналістів у Росії дуже бояться, хоч він і загинув майже 75 років тому. І справді, Бандера залишається ворогом номер один для всієї російської влади, головним антигероєм російської пропаганди. Стало відомо, що на Львівщині йому навіть виділили особисту ракету.

Роман Шухевич, Олекса Гасін, Василь Кук, Катерина Зарицька, Михайло Колодзінський, Ірина Тимочко-Камінська, Василь Галаса і, звичайно ж, Степан Бандера, за життя зробили неможливе – змусили в роки Другої світової війни зважати на український чинник навіть найпотужніших гравців. Не дивно, що Степан Бандера досі перебуває на передовій боротьбі проти Росії.

А нещодавно стало відомо, що СБУ у Львівській області затримало двох чоловіків-зрадників, які дуже просили російських військових знищити пам’ятник Степану Бандері та один із них навіть передав для цього координати. З цією метою затриманий українець листувався з представниками ДНР.

Про інцидент у п’ятницю, 5 серпня, повідомило регіональне управління Служби безпеки України.

“Служба безпеки України оголосила про підозру двом прихильникам путінізму, які закликали до війни. У соцмережах вони активно підтримували агресію проти нашої держави та заклики українців приєднуватися до окупаційної влади країни-агресора”, – сказано в офіційному повідомленні.

Співробітники спецслужби вже затримали зрадників, які відкрито здійснювали колабораційні напрямки.

“А під час зборів доказової бази оперативники встановили, що, окрім поширення деструктивної пропаганди, один із зловмисників здійснював листування з чинним бойовиком т.зв. “ДНР”. А саме, надав координати, а згодом мав коригувати здійснення ракетних обстрілів за пам’ятником С. Бандері”. у Львові”, – додали до СБУ.

Слідчі оголосили зловмисникам підозру за статтею про пропаганду війни (ст.436 КК України) – максимальне покарання до трьох років ув’язнення.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.