Українців попередили: буде найважчий опалювальний сезон

Прем’єр-міністр розповів про ситуацію і зазначив, що уряд намагається вжити всіх необхідних заходів

Цього року Україна може зіткнутися із найважчим опалювальним сезоном, зараз дуже важливо завершити усі необхідні підготовчі роботи.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, під час відвідування одного з енергогенеруючих підприємств “Центренерго”.

“Ми готуємося до одного з найважчих опалювальних сезонів. Держава робить усі необхідні кроки, щоб ми пройшли її надійно та впевнено. Говоримо з обласною, місцевою владою та громадами про необхідність готуватися до всіх можливих сценаріїв”, – зазначив Шмигаль.

Прем’єр-міністр нагадав, що за планом до 15 жовтня на складах ТЕС та ТЕЦ має бути забезпечено 2,5 млн. тонн вугілля. Як повідомив главі уряду Міністр енергетики Герман Галущенко, наразі на складах ТЕС та ТЕЦ зберігається 1,8 млн тонн вугілля, і процес рухається згідно з графіком. Також відповідають плану нинішні обсяги газу у сховищах – понад 12 млрд кубометрів.

“В даний час всі області готові в середньому на 60%. Це відповідає плану підготовки, розробленому урядом. Прискорюватимемося в цьому напрямку, щоб стабільно пройти опалювальний сезон”, – зазначив Денис Шмігаль.

Раніше міністр енергетики Герман Галущенко заявляв, що майбутній опалювальний сезон буде досить складним і в Україні, і в Європі, зокрема з огляду на військове вторгнення Росії на територію нашої держави, а також газовий шантаж країни-агресора щодо Європи. Проте розроблено різні сценарії проходження осінньо-зимового періоду.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...