Виплати українським військовим зростуть: коли і на скільки

За липень грошові виплати українським військовим зростуть на 15% і складуть близько 70 млрд грн. Ця сума становить половину загального держбюджету для Міноборони на 2022 рік.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Малярпід час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ.

“За липень у порівнянні з червнем ми очікуємо зростання загального об’єму виплат — десь близько на 15%. Сумарно вони очікуються на рівні близько 70 млрд грн”, – сказала Маляр.

За її словами, минулого року в держбюджеті на 2022 рік на Міноборони було закладено 130 млрд грн. Тепер лише за місяць на грошове забезпечення спрямовується 63 млрд — в червні, та 70 млрд грн – в липні.

Маляр наголосила, що виплати військовим за червень у липні відбулися планово, попри всі проблеми в економіці, які спричинені повномасштабною війною Росії в Україні. Проте всього менш як 5% грошового забезпечення затрималося з технічних причин.

“Ми одночасно купуємо зброю, предмети речового забезпечення та багато іншого. Це величезні платежі, які треба було організувати так, що не було збоїв по жодному напрямку. І станом на сьогодні, з технічних причин затрималося менш як 5% грошового забезпечення, але вони гарантовано надійдуть”, – підкреслила заступниця міністра.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...