Вчені поклали відповідальність за нещасливе дитинство на соцмережі

Діти, які більше часу проводять в Facebook і Instagram, почувають себе менш щасливими в тому, що стосується їх успішності, зовнішності та сім’ї.

Британські вчені з Університету Шефілду довели, що чим більше часу діти проводять в соціальних мережах, тим більш нещасними вони почуваються майже у всіх аспектах життя.

Згідно з дослідженням, підготовленим для інституту The IZA Institute of Labor Economics, перебування в соціальних мережах протягом всього однієї години знижує на 14% вірогідність того, що діти будуть повністю задоволені життям. Навіть проживання з одним із батьків впливає на благополуччя дитини в три рази менше, пише РИА “Новости”.

Діти, які більше часу проводять в Facebook і Instagram, почувають себе менш щасливими в тому, що стосується їх успішності, зовнішності та сім’ї. При цьому діти, що активно користуються соціальними мережами, в більшій мірі задоволені відносинами з друзями.

Крім того, користування соцмережами сильніше впливає на благополуччя дівчаток, ніж хлопчиків, з’ясували дослідники. Співробітник Університету Шефілду Філіп Пауелл і його колеги відібрали чотири тисячі дітей у віці від 10 до 15 років і попросили їх оцінити за семибальною шкалою, наскільки вони задоволені різними сферами свого життя.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...