Путін дав зрозуміти, який його план щодо України

Путін дав зрозуміти, який його план щодо України

Виступ президента країни-агресора Росії Володимира Путіна перед Держдумою РФ 7 липня свідчить про те, що він не планує закінчити війну найближчим часом. Він також не планує обмежуватись захопленням двох областей нашої країни.

Таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL висловив ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука. “У нього були плани бліцкригів, але коли він побачив, що реалізувати їх неможливо, він вирішив довго воювати”, – зауважив політик.

За його оцінками, риторика агресора свідчить про те, що “він не збирається в найближчому майбутньому закінчувати свої військові дії”.

У цьому контексті Тука зауважив: очікування того, що ворог зупиниться, захопивши Луганську та Донецьку область, не мають жодних підстав. Так само не мають підстав заклики “повернути статус-кво до 23 лютого, а потім розпочати переговори”.

“Це все повний ідіотизм і просування російських наративів у нашому інформаційному просторі. Ніхто не збирається зупинятися. Вони мають зовсім інші плани, а не обмежуватись територією двох областей”, – наголосив ексзаступник міністра.

Коментуючи слова Путіна про те, що він погоджується на мирні переговори, але з кожним днем домовлятися буде все важче, Тука сказав: “Це черговий шантаж”.

“З першого дня вторгнення вся риторика Кремля говорить про те, що у всьому винен проклятий Захід і неонацисти України. Росія не хотіла, але її просто змусили розпочати цю війну. Нічого нового. Це елементи їхньої пропаганди, спрямовані насамперед на путінський внутрішній електорат”, – підсумував він.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.