Безкоштовне розмитнення євроблях триватиме до кінця липня

В Україні безкоштовне розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації для всіх бажаючих триватиме ще не менше місяця, тобто до кінця липня 2022 року. Про це повідомила громадська організація “АвтоЄвроСила” з посиланням на інсайдерську інформацію з Верховної Ради України.

“Нам пояснили, що, враховуючи резонансність проекту закону та кількість поданих альтернативних законопроектів, голосування у залі (у сесійній залі ВР – Ред.) буде складним. Якщо взагалі буде”, – йдеться у повідомленні “АвтоЄвроСили”.

Мова йде про законопроект №7418, який передбачає скасування в Україні безкоштовного розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Його розробив Кабмін, а підписав прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Законопроект пропонує з 1 липня 2022 року скасувати безкоштовне розмитнення євроблях.

У Верховній Раді нардепи зареєстрували три альтернативні законопроекти, в яких вони пропонують свої три варіанти розмитнення машин.

Тим часом, в Україні з початку квітні та станом на 13 червня 2022 року безкоштовно розмитнили понад 160 000 євроблях. Цікаво, що 69% з них – це автомобілі з дизельним мотором. Понад 54% всіх дизельних машин мають двигун об’ємом 1,5 – 2,5 літра. При цьому безкоштовно оформили лише 735 електромобілів.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...