Київ і Львів: що загрожує цим містам. У МВС попередили людей

У великі міста повертатися поки що не зовсім безпечно, зберігається загроза нанесення ракетно-бомбових ударів з боку російських військ

Багато українців втомилися перебувати в ізоляції, покинувши квартири і будинки в рідних містах після путінського вторгнення. Люди масово повертаються до Києва та в інші великі міста. Багато хто переїжджає до Львова зі зруйнованих населених пунктів.

Однак, за інформацією МВС, повна безпека у великих містах ще не гарантована.

“На сьогодні рівень безпеки Києва, Львова, Ужгорода та інших міст України знаходиться приблизно на однаковому рівні”, – заявив радник глави МВС Віктор Андрусів, якого цитує канал 24.

Єдина загроза в цих містах – це ракетно-бомбові удари російських військових. Разом з тим ніяких загроз штурмів цих населених пунктів немає. Так само як і роботи диверсійно-розвідувальних груп також відразу виявляють правоохоронці.

“Проте в межах загальної ситуації в Україні Київ настільки ж безпечний, як і інші міста на заході України”, – додав він.

Нагадаємо, в Генштабі ЗСУ вважають, що Росія планує надалі захопити Київ, створити нове державне утворення і включити його до складу РФ.

“Ймовірними послідовними діями противника ми розглядаємо його спроби взяття під контроль території Одеської, Миколаївської і частково Запорізької областей, створення сухопутного коридору у Придністровський регіон Республіки Молдова, захоплення території центральної України, оволодіння Києвом, інсценування перевиборів в законодавчі та виконавчі органи влади з проведенням до влади проросійських сил, створення нового державного утворення і включення його до складу Росії”, – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...