Українка встановила рекорд Гіннеса … макіяжем губ

Відомий візажист з України Влада Фоменко-Хаггерті, яка живе і працює в Лос-Анджелесі, створила найдорожчий макіяж губ у світі, встановивши світовий рекорд.

Наголошується, що її робота з використанням діамантів увійде в Книгу рекордів Гіннесса, як найдорожчий макіяж губ в історії, повідомляє nv.ua.

Встановити світовий рекорд українці вдалося завдяки співпраці з брендом Smashbox Cosmetics, який запросив її на посаду головного lip-візажиста компанії. Спільно з дизайнером ювелірних прикрас Зої Чікко був створений макіяж губ з використанням 80 діамантів у 6,5 карат. Загальна вартість діамантів склала в середньому близько 26,5 тисяч доларів, що дозволило встановити рекорд.

Для того, щоб прикріпити алмази до губ Фоменко-Хаггерті використовувала звичайний декоративний клей, яким фіксують стрази, а також блиски для губ з нової колекції Smashbox Cosmetics.

«Я неймовірно щаслива повідомити, що ми офіційно встановили рекорд і зробили найдорожчий макіяж губ в історії! Цей діамантовий макіяж губ був створений 22 березня під час спільного заходу Smashbox Cosmetics і Sephora VIB Rouge. Ми використовували діаманти в 6,5 карат, вартістю 26,5 тисяч доларів», – написала Фоменко-Хагг на своїй сторінці в Instagram.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...