Яремчук забив Порту у вогняному протистоянні лідерів чемпіонату Португалії: відео влучного удару

Роман вийшов у старті лісабонців і відіграв 52 хвилини. Його команда поступилася з рахунком 1:3.

Джерело: 24 канал
Бенфіка вже без Жорже Жезуша гостювала на “Драгау”. Принципове дербі видалося емоційним та драматичним, проте не принесло гостям позитиву.

До перерви “орли” пропустили двічі. Віейра та Пепе за кілька хвилини дуплетом вразили ворота суперника. Перед першим взяттям воріт “драконів” Роман Яремчук не використав вбивчий шанс, вийшовши віч-на-віч з кіпером. Другий тайм розпочався обнадійливо для гостей. Рафа Сілва прострілив з правого флангу, а Яремчук ідеально замкнув подачу партнера.

Минуло кілька хвилин і надію для Бенфіки вбив партнер Яремчука Андре Сілва, який отримав дві жовті картки. Тренерський штаб лісабонців на чолі з Нелсоном Веріссіму відреагував миттєво і замінив Яремчука. Незабаром Порту забило втретє – відзначився Мехді Таремі.

Після 16 турів Порту лідирує з 44 очками. Бенфіка йде третьою і має в активі 37 пунктів.