“ГАНЬБА ВСІЙ ВАШІЙ ВЛАДІ!” ЖИРИНОВСЬКИЙ ПООБІЦЯВ МАСОВІ ПРОТЕСТИ ПО ВСІЙ РОСІЇ (ВІДЕО)

Глава російської партії ЛДПР, депутат Держдуми РФ Володимир Жириновський у жорсткій манері розкритикував результати виборів до Держдуми РФ, згідно з якими путінська “Єдина Росія” опинилася на першому місці, набравши трохи більше половини голосів – 54,21%.

Відповідне відео виступу політика з трибуни Держдуми з’явилося в YоuTube.

“Віддайте законні нам мандати, у нас десять, вдавіться – візьміть вісім, дев’ять візьміть, але один залиште, майте совість, Чингісхан залишав більше, Гітлер залишав більше. Ви, “Єдина Росіє”, що робите? Вас же прокляне весь народ наш, усі вас проклянуть, і ви будете боятися сказати, що ви з цієї партії”, – сказав Жириновський.

Крім того, він пообіцяв вивести людей “на нову Болотну” по всій Росії.

“І Путін не пішов у президенти від вашої партії. Якщо їм соромно, то нам огидно. І ви дограєтеся, ми вам “іншу Болотну” влаштуємо, розумієте?! Це буде “інша Болотна”, це не інтелігенція і багатенькі вийшли, а ми виведемо всіх незадоволених людей по всій країні, якщо свавілля буде продовжуватися”, – зазначив Жириновський.

“Ви (Єдина Росія. – Ред.) не здатні проводити чесні вибори, оголосіть про саморозпуск і підіть геть з усіх парламентів Російської Федерації, давайте проведемо дострокові вибори і дострокові вибори президента”, – наголосив Жириновський.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...