Польща запровадила довший карантин для приїжджих через штам Омікрон

Чергова мутація коронавірусу, яка отримала назву Омікрон, змушує різні держави вводити додаткові обмеження. Польща, куди чимало жителів Тернопільщини їдуть на заробітки, не стала винятком. Тепер на наших земляків там очікують додаткові труднощі при приїзді.

З 1 грудня на території Польщі почнуть діяти нові, більш жорсткі правила карантину у зв’язку з загрозою нового штаму коронавірусу Омікрон. Насамперед країна закриє транспортне сполучення з сімома країнами, де нова мутація вражає населення в активній фазі, повідомляє Оглядач.

Йдеться про держави у Південній Африці: Ботсвану, Есватині, Лесото, Мозамбік, Намібія, ПАР та Зімбабве. Про це під час брифінгу міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський, передає агентство РАР.

“Щодо цих країн заборона на польоти вводиться за погодженням з Міністерством інфраструктури. Крім того, ми вирішили продовжити карантин до 14 днів для людей, які їдуть до Польщі з країн, що не входять до Шенгенської зони”, – зазначив глава міністерства.

Як підкреслив Недзельський, його відомство вживає таких заходів для того, щоб, якщо не запобігти повністю, то хоча б уповільнити передачу нової мутації COVID-19 через міжнародні кордони. Усередині самої країни також на два тижні запроваджуються додаткові обмеження: зараз дозволено заповнювати громадські локації на 75%, МОЗ вводить заборону на понад 50%.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...