В Україні “червона” зона карантину загрожує ще чотирьом областям: озвучено прогноз

Чотири регіони України ризикують перейти в “червону” зону карантину – Сумщина, Донеччина, Житомирщина і Харківщина. Із них найкритичніша ситуація щодо COVID-19 склалася в Сумській області.

В Україні 'червона' зона карантину загрожує ще чотирьом областям: озвучено прогноз

Про це на онлайн-брифінгу в середу, 13 жовтня, заявив керівник центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко. Відео доступне на Facebook.

Як відомо, першою за нинішньої хвилі коронавірусу до “червоного” рівня епіднебезпеки потрапила Херсонщина. Там відповідні для цієї зони карантинні обмеження запрацюють із 15 жовтня.

Водночас вищевказані області можуть доповнити цей список, адже там показники для цього значно перевищують норму.

“Найкритичніша ситуація у Сумській області, де коефіцієнт виявлення випадків інфікування вже вищий за 30%. Це дуже багато, на 50% більше за встановлений поріг і вдвічі більше, ніж у середньому в країні”, – пояснив Ганиченко.

Він додав, що на Сумщині перевищено показники щодо зайнятості ліжок із під’єднаним киснем. Також у регіоні спостерігається висока динаміка зростання госпіталізацій пацієнтів із коронавірусом чи підозрою на нього.

Зауважимо: стрімко погіршується ситуація з коронавірусом у Києві. Там частіше і тяжче почали хворіти молоді люди до 40 років і діти, самі прояви зараження стали сильнішими. Щодня медустанови приймають по три сотні нових пацієнтів, понад 95% тих, хто потрапляє на лікарняне ліжко, – невакциновані.

Спалах коронавірусу зафіксовано й у Вінницькій області. Там інфікованих COVID-19 привозять до лікарень і одразу кладуть у реанімацію.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...