В Україні можуть збільшити допомогу при народженні дитини: нардеп пояснив, за рахунок чого

Проєкт Державного бюджету-2022 містить свої “плюси” й “мінуси”, але загалом його можна назвати бюджетом розвитку. А рішення не збільшувати виплати на народження дитини буде переглянуто.

В Україні можуть збільшити допомогу при народженні дитини: нардеп пояснив, за рахунок чого
Про це в ефірі телеканалу OBOZREVATEL розповів народний депутат України від партії “Слуга народу” Олексій Устенко. Він додав, що в бюджеті передбачені кошти на розвиток інфраструктури і діждіталізацію країни (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця цієї новини).

“В бюджеті багато позитивних речей, тому можна сказати, що це бюджет розвитку”, – наголосив він.

Серед “плюсів” документу нардеп назвав такі:

Збільшення заробітної плати для медиків

“В середньому вона буде складати 22,5 тисячі гривень. Збільшення зарплати для молодшого медичного персоналу до 14,5 тисяч гривень. Цього недостатньо, але це більше, ніж було в попередні роки”.

Збільшення витрат на інфраструктурні проєкти

“Україна знаходиться в унікальному місці, на перетині торговельних шляхів між Азією і Європою. Тому ми маємо цим користуватися. Гарні дороги, гарні порти з розвиненою інфраструктурою – це величезний плюс для країни”.

Збільшення видатків на освіту

Збільшення видатків на діджиталізацію

“Країна має діджиталізуватися. Ми не повинні стояти в черзі для того, щоб отримати довідку для отримання довідки”, – зауважив Устенко.

Він також назвав “мінуси”:

Не закладені кошти на допомогу ветеранам Другої світової війни

Не збільшено розмір грошової допомоги при народженні дитини

“Ми розуміємо, що це надважливо, тому що демографічна ситуація у нас така, як вона є – українців з року в рік стає тільки менше. На одного працюючого у нас вже один пенсіонер. Тому ми маємо стимулювати народжуваність”.

В цьому контексті нардеп повідомив, що його особисті правки до бюджету будуть стосуватися саме цього. “Думаю, ми зможемо знайти кошти, наприклад, шляхом зменшення сум на утримання деяких державних чиновників чи державного апарату, на утримання Верховної Ради чи на деякі міністерства, які не показують таку ефективність, яку потрібно було б демонструвати”.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...