На Чернігівщині в гімназії обвалилася стеля: дітей врятувала перерва

У Новгороді-Сіверському Чернігівської області в одному з класів гімназії №1 ім. Б.Майстренка обвалилася стеля. Це сталося у вівторок, 21 вересня, під час перерви – з класу всі вийшли, тому ніхто не постраждав.

На Чернігівщині в гімназії обвалилася стеля: дітей врятувала перерва. Фото

Про надзвичайну подію повідомляється на сторінці Новгород-Сіверської міської територіальної громади у Facebook. З’ясувалося, що це втретє, коли в гімназії обвалилася стеля (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

Стеля частково обвалився в кабінеті №13. Це сталося під час перерви, і з класу всі вийшли.

За словами начальника освіти, молоді та спорту міськради Новгорода-Сіверського Тетяни Ковальчук, про проблеми зі стелею адміністрація гімназії не повідомляла. Але були клопотання про капітальний ремонт підлоги в деяких класах.

“У відділі освіти терміново була створена комісія, обстежили місце події, з’ясували обставини. За результатами перевірки буде проведено ремонт стелі”, – йдеться в повідомленні на сторінці громади у Facebook.

І хоча про проблеми адміністрація не повідомляла, виявилося, що це вже третій випадок обвалу стелі в гімназії. Це з’ясували завдяки актам перевірок стану будівлі технічної комісії гімназії.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...