У МОЗ розповіли, коли в Україні можуть скасувати карантинні обмеження

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко вважає, що карантин можна буде зняти у країні навесні. У той же час, для цього необхідно виконати головну умову.

У МОЗ розповіли, коли в Україні можуть скасувати карантинні обмеження
Як заявив глава МОЗ під час V міжнародного форуму “Креативна Україна 2021”, пише Укрінформ, відновлення нормального життя і повне скасування карантинних обмежень залежать від самих українців. Він же закликав жителів країни швидше пройти повний курс імунізації від коронавірусної інфекції.

Віктор Ляшко підкреслив, що в Україні достатньо ефективної вакцини, щоб щепити більшу частину населення. Єдине чого бракує – бажання українців зробити щеплення.

“Говорити про зняття карантину можна буде якщо більшість українців вакцинуються до кінця року”, – підкреслив міністр.

Говорячи про наявність противоковідних вакцин він зазначив, що в Україні є понад 10 мільйонів доз вакцин, ще 17 мільйонів законтрактовано, плюс ще 3 мільйони обіцяли подарувати самому Ляшко за проведення ефективної компанії з вакцинації в країні.

Міністр додав, що в цілому позитивно оцінює ситуацію в країні, стосовно імунізації. Він же наголосив, що і лікарні в Україні стали більш ефективні в лікуванні пацієнтів з коронавірусом.

“До нас приїхали інноваційні препарати, які діють прямо на вірус. Раніше такого не було. Ще у нас є підписані контракти з двома виробниками медикаментів, які також запропонують новинки в лікуванні COVID-19. Думаю, ми скоро забудемо про проблему коронавірусу і будемо лише згадувати про неї в певних сюжетах або фільмах “, – зазначив Ляшко.

Як повідомив прес-центр МОЗ, в Україні за минулу добу, 22 вересня зробили 144 768 щеплень проти коронавірусної інфекції, що майже на 30 тисяч більше, ніж днем ​​раніше. Першу дозу вакцини отримали 91 615 осіб, повністю імунізували (отримали дві дози) – 53 153 особи. Всього в Україні вже проведено 11 826 357 щеплень.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...