Українцям у Польщі пропонують зарплату в 78 тис. грн: кого звуть у заробітчани

Українські водії, сімейні лікарі та зварювальники в Польщі можуть заробляти близько 78 тис. грн. Компанії відкрили сотні вакансій і пропонують допомогти з переїздом для тих, хто хоче стати заробітчанами.

Українські заробітчани в Польщі

Це випливає з даних кадрового порталу Jooble. Наприклад, у центральну районну лікарню в Могильно (Польща) запрошують українця на вакансію “сімейний лікар” із зарплатою від 70 до 90 тис. грн. Графік роботи: 5 робочих днів на тиждень по 7,5 години.

Обов’язки:

прийом пацієнтів, амбулаторне лікування, направлення на обстеження або лікування;

ведення документації;

виконання чергувань.

Роботодавець готовий допомогти з житлом і дати час на вивчення польської мови. Також важливо мати щонайменше один рік досвіду роботи на такій самій посаді в Україні.

Водій категорії СЕ може заробляти від 70-80 тис. грн. Наприклад, у Волиштин (Польща) запрошують українця, який буде займатися перевезенням товарів різних категорій. Вимоги:

досвід більш ніж 1 рік;

віза, права категорія РЄ, медична довідка, цифрова карта тахографа, свідоцтво водія;

знання польської мови: комунікативний рівень;

вік від 20 до 55 років.

Будівельники в Польщі можуть заробляти 73 500 грн. Йдеться про покрівельників, мулярів, бетонників. У посадові обов’язки входить: виконання покрівельних робіт на різного типу будівельних об’єктах.

Наразі в Польщі 56% роботодавців наймають іноземців, а 42% хочуть, щоб люди з інших країн працювали у них довгостроково. Навіть пандемія COVID-19 не надто вплинула на кількість залучених до роботи українців. Тим часом, в самій Україні 40% громадян хотіли б переїхати в іншу країну назавжди.

Але Польща – не єдина країна, куди кличуть українців і куди наші громадяни охоче їдуть на заробітки. Топ держав, де найбільше пропозицій про роботу для українців:

Польща (44% іноземних вакансій);

Литва (15%);

Словаччина (11%);

Німеччина (7%);

Латвія (7%);

Фінляндія (7%).

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...