Укрзалізниця запустить в нічних поїздах нову послугу, яка буде корисна всім українцям

Укрзалізниця має намір запустити в нічних поїздах нову сучасну послугу, яка буде корисна для більшості пасажирів. Перевізник планує найближчим часом розмістити в вагонах спеціальне обладнання.

Голова “Пасажирської компанії” АТ Укрзалізниці Олександр Перцовський на залізничній виставці TRAKO 2021 Гданську розповів, що в нічних поїздах УЗ планується обладнати місця для перевезення велосипедів. Дана програма була розроблена, щоб спростити життя людей, які вважають за краще переміщатися на велосипедах, а не громадським транспортом або на таксі.

Устаткування для перевезення велосипедів встановлюватимуть у всіх поїздах нічного проходження в ході капітальних ремонтів.

“Зараз візьмемо ідею в поїздах в неробочому тамбурі спробувати зробити кріплення для велосипедів. В вагонах далекого прямування”, – розповів Олександр Перцовський.

Сучасні велопарковки та велосипедні стоянки Укрзалізниця має намір облаштувати на всіх залізничних станціях. Найближчим часом, на станції Волошковій буде створений велосипедний майданчик.

За словами представника Укрзалізниці, паркінги для велосипедів на ж/д станціях і обладнання для перевезення даного виду транспорту пасажирами будуть встановлювати в ході ремонтних робіт. Це означає, що ідея буде впроваджуватися поступово, протягом декількох років.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...