Правда про те, як чоловік вибирає жінку, на якій готовий одружитися

Як ви думаєте, за якими критеріями чоловіки вибирають собі майбутніх дружин? Те, як більшість жінок уявляє собі це, є неправильним.

Ви можете бути королевою в ліжку, володіти фігурою мрії і взагалі, дивлячись на вас, можуть облизуватися всі перехожі чоловіки. Але це не гарантує того, що вас візьмуть заміж. Це майже не має значення, на жаль! До спальні рішення чоловіка, брати з вами шлюб чи ні, не відноситься.

І ось ви вже думаєте, що ж їм ще треба? Все просто. Чоловіки одружуються на тих, хто робить їх кращими. На тих, поруч з ким у них з’являється бажання і прагнення ставати кращими версіями себе. Вони зустрічаються з дівчиною, а потім ловлять себе на думці, що в будинку якось чистіше стало, машина завжди помита, та й самі вони виглядають і відчувають себе краще.

А далі – більше! Всі ці благі наміри в один прекрасний момент обертаються усвідомленням: “Я хочу піклуватися про неї!”. Так просто. “Я хочу знати, де вона і що з нею. Я хочу знати, що у неї достатньо бензину і що вона одягла шапку. Мені важливо, щоб вона відчувала себе добре і не менш добре виглядала”.

Відповідь: ніяк. Ви нічого не можете вдіяти з цим. Ви не можете змусити прийти це відчуття. Але ви можете дозволити йому статися.

І ще одне. Пункт, який випливає з попереднього. Ви повинні дозволити цьому статися. Ви повинні відчувати себе легко, вільно і комфортно, коли про вас піклуються. Ви повинні навчитися цінувати себе і відчувати, що гідні такого ж ставлення від інших не тому, що ви робите те-то і те-то, а тому, що ви така, яка є!

І якщо він вирішив подивитися вашу машину або заїхати для вас за продуктами, не треба червоніти, виправдовуватися або намагатися зробити щось взамін, щоб бути в паритеті. Не треба. Просто усміхніться, скажіть йому тепло і ласкаво: “Спасибі!” – і прийміть як належне. Щоб чоловік став краще, треба дати йому цю можливість і простір. І тоді він одружується. Коли відчує, що ви довіряєте йому, цінуєте його і любите себе!

 

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...