У Польщі допустили “закриття очей” на окупацію Криму Росією, щоб та знайшла своє “європейське коріння”

У одній з головних польських партій не виключають, що можуть пробачити РФ незаконну анексію Криму для налагодження відносин.

Радниця лідера однієї з основних польських опозиційних партій “Рух Польща 2050” Катажина Пелчиньска-Наленч, яка раніше обіймала посаду посла в РФ, висловила думку, що одного дня “доведеться закрити очі на окупацію Криму”.

Про це вона сказала в інтерв’ю для Польського інституту міжнародних відносин

На думку польської дипломатки, чим більше росіян відчувають, що “у Європі їх люблять”, тим вищі шанси, що одного разу вони зможуть пристосуватися і “знайти своє європейське коріння”.

“Можливо, нам доведеться полюбити їх з Кримом. Будемо реалістами: нам не сподобається Росія з Донбасом, але, можливо, колись з Кримом не буде виходу… Я не хочу захищати (незаконну. – Ред.) анексію Криму, тому що це, безумовно, була агресія, але думка, що РФ добровільно відмовиться від Криму. Я цього не бачу. Навіть у дуже демократичній Росії з дуже демократичною владою я не бачу повернення Криму”, – сказала Пелчинська-Наленч.

“Можливо, нам доведеться полюбити їх із Кримом. Будьмо реалістами, нам не сподобається Росія з Донбасом, але, можливо, колись із Кримом не буде виходу”, – додала вона.

Зазначимо, за останніми опитуваннями, “Рух Польща 2050” є третьою за популярністю патією після керівної політичної сили “Право і справедливість” і опозиційної “Громадянської коаліції”. Протягом певного періоду він обіймав й другу позицію в рейтингах.

Нагадаємо, Росія шантажем і погрозами намагається змусити очільників держав не брати участі в “Кримській платформі”, мета якої знайти мирні шляхи для деокупації незаконно окупованого РФ півострова.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...