СЕМЕНЧЕНКО ЧЕРЕЗ СУД ПОВЕРНУВ СОБІ ОФІЦЕРСЬКЕ ЗВАННЯ

Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним і таким, що підлягає скасуванню наказ колишнього виконуючого обов’язки командувача Національною гвардією Миколи Балана про позбавлення депутата Семена Семенченка військового звання “майор резерву”.

thumbnail

Про це “Українським новинам” повідомила прес-секретар суду Наталія Мостова.

“Суд задовольнив позов… Чи задоволені позовні вимоги про визнання протиправним і скасування цього наказу”, – сказала вона.

За словами Мостової, суд виніс рішення за даним позовом 14 вересня.

Вона зазначила, що 1 лютого Семенченко подав відповідний позов про визнання незаконним та таким, що підлягає скасуванню наказу колишнього виконуючого обов’язки командувача Національною гвардією №212 від 22 грудня 2015 року.

Головна військова прокуратура підозрювала Семенченка в незаконному отриманні військового звання.

Прокуратура заявляє, що депутат у серпні 2014 року використовував завідомо підроблені документи, зокрема тимчасове посвідчення офіцера запасу на своє ім’я шляхом надання їх посадовим особам військової частини №3027 для прийняття його на військову службу у військовому резерві.

У січні Національна гвардія оприлюднила наказ про позбавлення офіцерського звання народного депутата Семена Семенченка (Самопоміч).

джерело: intermarium.com.ua

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...