Ціни у Буковелі шокують туристів: за салат із квашеної капусти треба викласти 200 грн

Туристи розповідають, що ціни на готелі та їжу в Буковелі в цьому сезоні досягли та перевершили австрійські, а місцями й швейцарські

У неділю один з відвідувачів корчми на гірськолижному курорті Буковель опублікував у соцмережах світлину меню, де зазначено ціни на їжу.

Так, ціни на страви важко назвати «українськими». Наприклад, тут можна знайти 200-грамовий салат з квашеної капусти за 190 гривен. Також, за 200 гривень тут можна поїсти порцію вареників. Тістечко вафельне зі згущенкою за 100 гривень, а чашка кави еспресо обійдеться у 65 гривень.

Зазначимо, що минулого тижня інша українська турстка-лижниця також поділилася своїми враженнями про ціни в Буковелі.

«Ціни — високі. Місцями навіть сильно завищені. Наприклад, вино в супермаркеті – мінімум у два рази вище реальної вартості. Тому любителям посидіти ввечері з келихом вина рекомендую брати з собою (тим більше і гарного вибору в магазині немає)», – написала туристка на своїй Facebook-сторінці.

Досвідчена лижниця додала, що ціни на готелі та їжу в Буковелі в цьому сезоні досягли та перевершили австрійські, а місцями й швейцарські.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.