Пози в сексі, які допоможуть схуднути: названий топ-5

Для того, щоб підтримувати тіло в формі можна не тільки правильно харчуватися і займатися спортом, але і регулярно займатися сексом. Це допоможе тримати тіло в тонусі і навіть скинути декілька кілограмів.

Про те, в яких позах краще займатися сексом пише Cosmopolitan.

Собака мордою вниз

Слід почати з положення для віджимання від підлоги, щоб правильно розташувати долоні і стопи. Потім підняти таз вгору, як в позі “собака мордою вниз” з йоги. Це допоможе зміцнити м’язи рук і спини.

Міст

Ця нескладна поза дозволить підкачати сідниці. Необхідно лягти на спину, зігнути ноги в колінах. Відстань між ступнями повинна бути 15-20 сантиметрів. Секс в такій позі зміцнює поперек, сідниці і стегна.

50 відтінків віньяса

Необхідно лягти на спину розвівши ноги в “метелика”. Чоловік повинен розташуватися зверху. Така поза допоможе розтягнути м’язи ніг.

Гаряча берізка

Ця поза бадьорить допомагає зняти напругу з шийного відділу хребта і оновити організм в цілому. Потрібно лягти на спину і закинути ноги за голову, як в “берізці”, потім оповити своїми стегнами ноги чоловіка, який в цей час розташовується навпроти, підсуваючи таз якомога ближче до його тазу.

Блискавка

Чоловік сідає навпочіпки з підігнутими під себе ногами і спирається на витягнуті за спину руки. Жінці необхідно розташуватися зверху.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...