Мер Черкас пригрозив Зеленському (ВІДЕО)

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко на своїй сторінці в Facebook 2 травня опублікував відеозвернення до президента Володимира Зеленського, заявивши, що місто буде чинити опір діям центральної влади та готовий об’єднати в цьому всю Україну.

Як відомо у четвер, 30 квітня, Черкаська міськрада зняла деякі карантинні обмеження всупереч рішенню уряду країни. У відповідь Володимир Зеленський і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пригрозили Бондаренко наслідками. Нацполіція почала розслідування кримінальної справи.
У відповідному зверненні мер Черкас заявив, що в разі переслідування готовий чинити опір.
«Черкаси будуть чинити опір, запам’ятайте, пане президенте. Якщо потрібно буде об’єднати Україну, ми об’єднаємо Україну», – сказав Бондаренко.
Він додав, що місто готове повернутися на карантин, але тільки в тому випадку, якщо глава держави проявить рівне ставлення до всіх, в тому числі до своїх депутатів-кнопкодавів і однопартійців-бізнесменів, які порушують карантин.
Судячи з усього, Бондаренко має на увазі депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка, чий київський ресторан був начебто викритий в роботі під час карантинної заборони.

 

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...