У Польщі підготували нові пропозиції для працівників з України

“Антикризовий щит 3.0” від польського уряду містить нові пропозиції для українців, які працюють у Польщі.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на money.pl, в новому законопроєкті прописана можливість для іноземців, в першу чергу громадян України, працювати на сезонних роботах без необхідності отримання відповідного дозволу.

Фактично в такий спосіб уряд намагається піти назустріч польським фермерам, які неодноразово заявляли, що збирати полуницю та інші ягоди й овочі через брак працівників з України не буде кому.

Перший “Антикризовий щит” передбачав, що роботодавці можуть змінювати умови договорів, підписаних з іноземцями. Однак уряд дійшов висновку, що прописане положення є недостатньо точним, адже тоді іноземним працівникам потрібно було заново отримувати нові “освядчення” або “зезволення”, щоб їхня робота й надалі вважалася легальною.

Відтак в “Антикризовому щиті 3.0” уряд вніс корективи. Тепер пропонується, що змінювати умови договорів з іноземцями можна буде без необхідності останнім змінювати свої дозвільні документи. Причому скасовується необхідність отримувати дозвіл на сезонні роботи для тих іноземних працівників, які зараз перебувають у Польщі.

Крім того, польський уряд пропонує автоматично продовжити термін дії всіх документів, виданих раніше іноземцям у Польщі. Раніше в “Антикризовому щиті” та “Антикризовому щиті 2.0” автоматично продовжили термін дії карт побиту, національних віз та безвізового режиму.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...