Прямий діалог із “Л/ДНР”: Росія нахабно вимагала “правильної поведінки” від Зеленського

У Росії повідомили, що не бачать можливості проведення нового саміту в “нормандському форматі”, поки українська влада “правильно не поведеться” з терористами з “Л/ДНР”.

Таку заяву зробив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, передає ТАСС.

“Ми ніколи не будемо домовлятися про новий саміт, поки не будуть чесно, повноцінно і сумлінно виконані всі ті рішення, які ухвалювалися у Парижі”, – сказав дипломат.

За його словами, в української влади немає іншого шляху, окрім як “поводитися правильно у Контактній групи та досягати домовленостей із Донецьком і Луганськом”.

Лавров зазначив, що поки виконана одна з паризьких домовленостей – обмін полоненими.

Також він нагадав, що імовірно в четвер, 30 квітня, відбудеться відеоконференція глав зовнішньополітичних відомств країн нормандського формату (Росія, Німеччина, Україна, Франція).

“Ми справді запланували наступного тижня проведення відеоконференції міністрів закордонних справ нормандського формату. Коли в Парижі збиралися лідери чотирьох країн у грудні минулого року, вони домовилися, що зовнішньополітичні радники та міністри закордонних справ наглядатимуть і контролюватимуть виконання тих домовленостей, які були досягнуті у Парижі”, – додав Лавров.

Однак міністр країни-агресорки вважає, що переговори не принесуть результату, звинувачуючи в цьому Україну.

“Я передбачаю досить, напевно, важливу розмову на рівні міністрів, бо про все це ми говорили багато разів у Німеччині і Франції. Просили їх взяти на себе обов’язок все ж таки спонукати українську владу до чесної та конструктивної роботи. Але якогось результату, відверто кажучи, не очікую від цієї відеоконференції, крім того, що українські колеги, напевно, знову говоритимуть: “Давайте швидше збиратися у Берліні”, – розповів Лавров.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...