Торкнувшись мами, дівчинка заснула. Через 10 хвилин прилади «вили» на всю лікарню

Шеллі Коулі була на восьмому місяці вагітності. Зовсім скоро їй і її чоловікові Джеремі належало взяти на руки свого первістка.

Але день, який подружжя чекали так довго, мало не став для їх сім’ї фатальним.

Пологи почалися з кесаревого розтину. Операція завершилася успішно, і маленька Рілан з’явилася на світ абсолютно здоровою. Однак її молода мама, не витримавши пологів, впала в кому.

«Лікарі зробили все, що могли. Вони були впевнені, що Шеллі помре, – згадує Джеремі, – ти такий щасливий побачити свою дочку … але в той же самий момент ти розумієш, що повинен попрощатися зі своєю дружиною назавжди … Словами це не описати ».

Раптом медсестрі на ім’я Ешлі Манус приходить в голову геніальна думка. «Ми знаємо, що шкірний контакт матері і дитини допомагає малюкам. Я подумала, раптом в цьому випадку він спрацює навпаки? – розповідала Ешлі, – я сподівалася, що Шеллі все ще десь там, що вона відчує малюка своїм серцем, і материнські інстинкти розбудять її».

Але, торкнувшись Шеллі, її малятко відразу заснуло. «Ми лоскотали її, навіть посмикали, але нічого не допомагало. Вона спала, – говорив Джеремі, – але пройшло десять хвилин, і вона знову закричала!»

Сталося неможливе. «Ми всі бачили, як монітори раптом заробили. Моя дружина повернулася до життя! »- зі сльозами на очах згадував Джеремі. Стан Шеллі поступово стабілізувався, і через тиждень вона нарешті могла взяти свою дитину на руки. «Я дивилася на Рілан і думала, що вона найпрекрасніша у світі дитина, – казала Шеллі, – я знаю, всі мами так кажуть, але тепер я відчуваю, що у нас особливий зв’язок».

Це фото було зроблено на святкуванні першого дня народження маленької Рілан. Прийде день і вона дізнається, що одного разу зробила справжнє диво.

 

Ще один щасливий кінець. Неймовірно, як любов матері і дочки перемогла смерть.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...