Зеленський пояснив, чому досі не виконав обіцянку “Весна прийде – саджати будемо”

12 хвилин томуЗеленський пояснив, чому досі не виконав обіцянку
Президент України Володимир Зеленський зазначив, що його критикують за втручання у справи правоохоронців, а з іншого боку вимагають навпаки – впливати на них. Тож на думку президента, громадянам України треба визначитись, чого вони хочуть більше – “посадок”, чи щоб президент не мав впливу на правоохоронців, бо одне без одного не дає результату.


Про це президент розповідає у фільмі “Рік президентства Зеленського”.

“Тут треба нашим громадянам розібратися чого вони хочуть. Тому що частина громадян кажуть: “Де “посадки”?” І я цього теж хочу і це обов’язково буде. Але коли я починаю когось з правоохоронців дзвонити і запитувати: “Де результат? Ми обіцяли…”, то інша частина громадян починає казати: “Ти – президент, це не твої повноваження”. Ви не можете до себе кликати правоохоронців”, – пояснює Зеленський.

Він також додає, що зараз немає впливу на правоохоронців щодо того, кого саджати, а кого не чіпати, але він переконаний, що правоохоронці щотижня мають йому звітувати про результати їхньої роботи. “Щотижня викликати їх і казати: “Де результат?”, я впевнений, що такий вплив повинен бути, впевнений, що саме такий контроль від президента хочуть бачити люди”, – заявив президент.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...