Наймасовіше вбивство в історії потрясло Канаду: криваві подробиці

З вечора 18 квітня до полудня 19 квітня в канадській провінції Нова Шотландія 51-річний Гебріел Уортман вбив щонайменше 17 осіб. Це найсмертоносніший напад в історії Канади.

Як повідомляє CBC з посиланням на поліцію, ввечері в суботу в невеликому місті Портапік, приблизно в 130 км на північ від столиці провінції Галіфакса, в одному з будинків і біля нього були знайдені кілька убитих.

Протягом 12 годин після цього злочинець їздив між містами Нової Шотландії, вбиваючи людей і підпалюючи будинки.

За даними поліції, Уортман здійснював вбивства в формі канадської кінної поліції і пересувався на автомобілі Chevy Tracker, що нагадує поліцейську машину. При цьому він не працював поліцейським.

Влада вважає, що злочинець навмисно вибрав перших жертв, потім вбивав випадкових людей.

Поліція спробувала затримати Уортмана на заправці в Енфілді. Відбулася перестрілка, в результаті якої нападник загинув. Також загинула жінка-поліцейський Хайді Стівенсон, а один з офіцерів отримав поранення.

У поліції припустили, що вбитих може бути ще більше.

Мотиви злочинця поки невідомі. З’ясовується, чи має атака відношення до пандемії коронавірусу.

До цього найбільшим в Канаді вважалося масове вбивство, вчинене в провінції Квебек у 1989 році в Політехнічному університеті Монреаля. Нападник 25-річний Марк Лепін вбив 14 жінок, після чого наклав на себе руки. Після цього випадку Канада переглянула закони про зброю, і масові вбивства стали рідкістю.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...