Перемогти можна тільки разом: волонтер попросив про термінову допомогу на передову

Волонтер Іван Звягін попросив українців допомогти бійцям АТО необхідними приладами і речами, які через добу відправляться на передову. Про це йде мова в Facebook волонтера.

“Потрібна ваша допомога! У найважчі дні ми намагалися підтримати передову. Дебальцеве, Вуглегірськ, Піски, Авдіївка, Донецький аеропорт… Ми намагалися бути там, де тривали найтяжчі бої. Ваша допомога, передана через нас, реально врятувала не одне життя! Препарати, які зупиняють кров, CAT-джгути, шовний матеріал, бандажі, хірургічний інструмент – це шанс на життя для бійця! Все це дуже чекають! Через добу ми вирушимо на передову. Маршрут – майже вся лінія фронту”, – написав Звягін.

“Дуже треба терміново знайти: 1) Рація Baofeng UV-5R – 2 шт., 2) GPS навігатор – 2 шт. (дуже важливо щоб були встановлені нові карти!) 3) Плити бічні для бронежилета – 1 комплект. 4) Автономні зарядні пристрої для мобільних телефонів – 2 шт. 5) Ліхтарики налобні, батарейки АА і ААА, 6) Противірусні препарати, вітаміни 7) Кава, чай, енергетичні батончики для військових медиків. Будемо вдячні за допомогу з паливом!” – уточнив волонтер.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...