“Нові соціальні стандарти життя”: в уряді розповіли що чекає на українців після жорсткого карантину

Кабінет міністрів України та місцева влада планують підготувати нові соціальні стандарти життя після жорстких карантинних заходів, зокрема розробити нові транспортні норми, норми соціальної дистанції, перебування у закритих приміщеннях та закладах. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій та міськими головами, повідомляє прес-служба уряду.

“Постановою уряду визначено, що карантин діє до 24 квітня. Скоріш за все він буде продовжений до початку травня. І лише тоді ми зможемо скасувати частину обмежень. Водночас, ми розуміємо, що хвороба швидко не відступить. Тому маємо підготувати нові соціальні стандарти життя після жорстких карантинних заходів: розробити нові транспортні норми, норми соціальної дистанції, перебування у закритих приміщеннях та закладах. На це у нас є небагато часу. І дуже важливо працювати разом”, – наголосив Шмигаль.

Він також зазначив, що “спільними зусиллями влади вдалося максимально знизити навантаження на медичну систему і врятувати десятки тисяч життів”.

“Нам необхідно максимально координувати зусилля і, враховуючи світовий досвід, переходити до локальних карантинів у разі нових спалахів хвороби”, – підкреслив прем’єр.

Він також закликав міських голів продовжувати й надалі працювати спільно задля добробуту співгромадян: “Ми розробляємо окрему програму по створенню робочих місць, і тут потрібна ваша допомога. Від вас ми чекаємо список, працівники яких робітничих професій та в якій кількості вам потрібні. Це буде ваша заявка на робочі руки”.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...