На Волині коронавірус підозрюють у 5-місячної дитини

Станом на ранок 4 квітня у Любешівському районі не зареєстровано жодного випадку коронавірусної інфекції. Підозра на коронавірус – у двох людей, в тому числі у п’ятимісячної дитини.

Дитина, як повідомляється на сайті Любешівської РДА, із с. Залаззя, перебуває в інфекційному відділені Любешівської центральної районної лікарні. Зразки біологічних матеріалів від дитини відправили сьогодні на дослідження у вірусологічну лабораторію ДУ “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

Результати щодо однієї особи, з підозрою на коронавірусну інфекцію, про яку було повідомлено на сайті РДА 3 квітня – ще не надійшли.

Любешівське відділення Камінь-Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області перевірило дотримання заходів ізоляції 230 осіб із 271, які прибули із-за кордону.

Загалом же станом на 22 годину 4 квітня в Україні, за даними ЦГЗ, є 1225 лабораторно підтверджених ПЛР-дослідженням випадків COVID-19. Усього в Україні зафіксовано 32 летальні випадки від COVID-19, 25 осіб вже одужало — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...