«Жодна людина, яка не мала хвороби, не померла від вірусу в Гамбурзі. У всіх тих, кого ми досліджували до цього часу, був рак, хронічне захворювання легенів, діабет, серцево-судинні захворювання… Вірус був останньою краплею».
Про це розповів відомий німецький судмедексперт патологоанатом професор Клаус Пюшель (Klaus Püschel) в інтерв’ю гамбурзькій щоденній газеті Hamburger Morgenpost 3 квітня 2020 року.
«Цей вірус впливає на наше життя абсолютно перебільшеним чином. Це не пов’язано з небезпекою, яку становить вірус. І астрономічний економічний збиток, який зараз виникає, не співмірний з небезпекою, яку створює вірус. Я переконаний, що смертність від коронавірусу навіть не дасть про себе знати у статистиці річної смертності» – стверджує керівник Гамбурзької судової медицини, професор Клаус Пюшель.
Пюшель та його команда зараз досліджують померлих від коронавірусу. Мета: «Ми хочемо вчитися у мертвих задля живих. Ми намагаємось зрозуміти, від чого насправді помер так званий корона-мертвий (Corona-Toten), щоб зробити висновки для клінічного лікування людей, які страждають від нього. Ми детально розглядаємо, як вірус вразив серце, легені та інші внутрішні органи».
І Клаус Пюшель вже здобув початкові уявлення: Поки жодна людина, яка не мала хвороби, не померла від вірусу в Гамбурзі. «У всіх тих, кого ми досліджували до цього часу, був рак, хронічне захворювання легенів, були важкі курці або сильно ожиріли, страждали діабетом або мали серцево-судинні захворювання». Вірус був останньою краплею, так би мовити.
– Перший загиблий від Ковіда-19 у нас був 100-річним. Це була остання крапля? – запитав Olaf Wunder, головний репортер Hamburger Morgenpost.
«Сама остання», – відповів Пюшель.
Клаус Пюшель хоче заспокоїти населення. «Нема підстав для побоювання смерті у зв’язку з поширенням хвороби… Ковід-19 – смертельна хвороба лише у виняткових випадках, але в більшості випадків це здебільшого нешкідлива вірусна інфекція».
– Політична реакція на Ковід-19 є надмірною? – запитали професора Пюшеля.
Відповідь: «Я радий, що мені не потрібно приймати жодних політичних рішень. Але я кажу, що як лікар я приймав би інші рішення» – повідомляє Hamburger Morgenpost.
Додамо, що подібного висновку дійшов німецький професор Сухаріт Бхакді (Sucharit Bhakdi). Він заявив, що 99,5% людей, які заразилися коронавірусом, не мають жодних симптомів хвороби або мають легкі симптоми. Натомість антивірусні заходи призводять до самознищення та колективного самогубства. Хибна реакція на коронавірус скорочує тривалість життя мільйонів. Руйнівний вплив на глобальну економіку є загрозою для незліченної кількості людей.
Шукайте деталі в групі Facebook