У Києві підлітки познущалися з однолітки, забивши її яйцями до черепно-мозкової травми

У Києві 12-літня дівчина стала жертвою жорстокого булінгу й отримала черепно-мозкову травму. Однолітки розбивали сирі яйця об її голову та знімали на телефони.


Про це повідомила правозахисниця і лідерка Жіночого руху “За Майбутнє” Ірина Суслова. З її слів, батьки дівчини звернулись до поліції, але справу досі не порушили. Сам інцидент відбувся біля Поштової площі ще 25 травня.

“Близько 15:30 знайомі моєї дочки вирішили влаштувати так званий “злив” і розбити сирі яйця об її голову, паралельно принижуючи публічно. Її 7 разів ударили по голові! На щастя, вона змогла дістатися додому і лягти спати. Пізніше я отримала кілька відео від свого старшого сина – їх почали поширювати в різних каналах та в соцмережах, вихваляючись публічним булінгом і нападом”, – повідомила мати школярки Дар’я Судакова.

6 підлітків домовилися заздалегідь, купили яйця, покликали Катю гуляти. Коли вони зустрілися, то відібрали телефон, почали принижувати і напали, паралельно знімаючи все на свої телефони. У Каті закрита черепно-мозкова травма і струс мозку”, – зазначила вона.

Як додає Ірина Суслова, на цьому історія не закінчилась. Дитина нібито досі отримує погрози від тих самих знайомих про те, що знущання будуть продовжуватись.

Водночас, як повідомляє мама потерпілої, поліція досі справу не відкрила. Хоча заяву було подано до Подільського управління поліції Головного управління Національної поліції в місті Києві ще 27 травня.

“Хочеться звернутись до Подільського управління поліції, до якого батьки Каті подали заяву ще 27 травня. Справа досі не відкрита! Резонно запитати – чому? Жіночий рух уже готує офіційне звернення до МВС з приводу цієї ситуації з вимогою взяти справу на контроль. А також до Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та до Сергія Горбачова – Освітнього омбудсмена України”, – заявила Суслова.

“Залишати цей випадок без уваги та належного розслідування ми не дозволимо… В Україні булінг серед підлітків – надзвичайно поширена проблема, що часто призводить до страшних наслідків. Це не жарти і не розвага, а злочин, за який передбачене конкретне покарання. Зокрема, і для батьків. Тому прошу – будьте уважними до того, чим займаються ваші діти поза домом. Особливо, в літній період”, – наголосила вона.

Нагадаємо, згідно з статистикою, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу. 24% дітей ставали жертвами цькування. А 44% школярів були спостерігачами булінгу, але ігнорували його, бо їм було страшно за себе. У 2019 році в Україні набув чинності закон, згідно з яким булінг був визнаний адміністративним правопорушенням.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.