Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков розповів про те, як йому вдавалося переконувати президента Володимира Зеленського щодо деяких рішень, і вважає, що дискусії – це правильно.
Про це він заявив в інтерв’ю “Укрінформу”
“Якщо ти можеш переконати в тому, що це правильний шлях, і якщо твої колеги дослухаються до логічних пояснень. Так само і я дослухаюся, якщо бачу, що колеги, як у парламенті, так і, наприклад, в Офісі президента, чи президент займає правильну позицію, то – чому ні, то так і треба рухатися”, – наголосив спікер Ради.
Разумков зауважив, що важливо, щоб думка була правильною.
“Важливо, щоб влада не працювала в режимі, в якому дуже часто звикли працювати українські чиновники. Знаєте, є дві думки: одна – моя та інша – неправильна. Так не повинно бути, так і не буде”, – додав глава ВР.
Також очільник українського парламенту зізнався, що йому вдавалося переконувати президента у своїх поглядах.
“Так. І йому вдавалося мене переконати. Думаю, що це абсолютно правильно”, – пояснив Разумков.
Крім того, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков наголосив, що це стандартна ситуація – коли рейтинг політсили, яка перебуває при владі, падає.
Про це він сказав в інтерв’ю Укрінформу, коментуючи останні соціологічні дослідження, які показали падіння рейтингу партії “Слуга народу”.
“Це стандартна ситуація, коли рейтинг політсили, що перебуває при владі, падає. Такого не буває, щоб рейтинг був сталий. Він завжди буде змінюватися – дещо збільшуватися або зменшуватися. Я не можу пригадати, щоб рейтинг влади, в даному випадку монобільшості, зростав би під час каденції. Коли проводяться реформи, то завжди постають питання, які негативно впливатимуть на оцінку від людей. Крім того, опитування стосуються місцевої виборчої кампанії, яка буде восени. Її не можна прямо порівнювати із результатами парламентської. Звісно, є певна кореляція, але прямого зв’язку немає. Бо сприйняття виборів на центральному і на місцевому рівні може відрізнятися”, – заявив Разумков.
Він також висловив певний сумнів щодо точності досліджень: “При всій повазі до соціологічних служб, станом на сьогодні – це телефонні рейтинги. Коли колеги роблять заміри в режимі особистих інтерв’ю, то, на мою думку (а я маю деякий досвід), вони більш коректні та якісні. Причому, це не залежить від структури, яка проводить опитування. Просто, ефективність досліджень “з поля” більш висока. На мою думку, цифра пояснюється умовами карантину, а це – проблема всього світу (там, де коронавірус не зафіксований, то виникають запитання до дослідження), але сподіваюся, що Україна вийде з карантину з найменшими втратами – і людськими, й економічними”.
Шукайте деталі в групі Facebook